Училище за магия и вълшебство Хоуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хоуортс

Магии и заклинания,дуели и уроци,вълшебство и забавления...
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Осмият...
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 9:49 pm by Kras_i

» Sixth Lesson
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 9:40 pm by Kras_i

» Seventh Lesson
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:04 pm by Kras_i

» Fifth Lesson :p
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:02 pm by Kras_i

» Загадките на Четирите предмета
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeПет Окт 16, 2009 11:03 pm by Kras_i

» Oцени профила на прадишния от 1 до 10
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:31 am by Kras_i

» Белатрикс Даркскай
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:21 am by Kras_i

» Записване за учител.
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 10:07 pm by Kras_i

» Ул.Елдорадо камино №1 сем.Слегар.
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 3:11 pm by draco the killer

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Форумът Набира Потребители!Помогнете!
Affiliates
Запиши се оттука!!!:Д

 

 Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Kras_i
Директор
Директор
Kras_i



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 2:25 pm

Тяя,доста се запалих по олимпиадата,та реших да ви питам-доволни ли сте от представянето на страната ни с олимпиадата?Очакхвате ли Румяна Нейкова да вземе злато?Радвате ли сте,че Станка Злтева има сребро,или очакхвате злато?Иии,доволни ли сте от представянето на Йордан Йовчев на халките?Аз тези гледах,иначе коментирайте и другите Very Happy
Върнете се в началото Go down
Проф.Смит
Преподавателка по ЗСЧИ и Куидич
Проф.Смит



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 8:41 pm

Аз лично гледам футбола и волейбола независимо на кои страни са а иначе за БГ-то мн сам доволна от волеиболистите от успеха макар че едни от най-добрите играчи бяха контузени Basketball cheers albino
Върнете се в началото Go down
Kras_i
Директор
Директор
Kras_i



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 8:54 pm

Проф.Смит написа:
Аз лично гледам футбола и волейбола независимо на кои страни са а иначе за БГ-то мн сам доволна от волеиболистите от успеха макар че едни от най-добрите играчи бяха контузени Basketball cheers albino
Е,че са контузени,не,че е супер,ама не е чак толкова ужасно.Случват сде такива неща Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
...kiss of the sun...
Зам.директорка,преподавателка по Вълшебство
...kiss of the sun...



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 9:33 pm

Като цяло ние се поизложихме.Попринцип на олимпиадите вземаме поне десет медала от, които основно златни.
Иначе очаквах Румяна Нейкова да вземе златото, защото тя е една от най-добрите в света.Колкото до Станка Златева:ми и среброто не е лошо.Вярно доста хора очакваха да вземе златото, но това е и до възможности.Все пак добре, че взе медал.
И сега за Йордан Йовчев.Според мен това е ужасен край на неговата кариера като спортен гимнастик.Все пак тази грешка според мен беше до психика, а не до подготовка, защото съм сигурна, че е правил хиляди пъти това съчетание.Но все пак каквото станало-станало.
А пък за мен волейболистите този път не играха така, както играха преди.Тоест на тази олимпиада не се представих според възможностите си.Но както и да е.Станалото-станало.
Върнете се в началото Go down
Gabriella Montez
Рейвънклоуец 1 Курс
Рейвънклоуец 1 Курс
Gabriella Montez



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 1:33 pm

Амии,слледях я много и гледах най-вече българите волейболисти,плувците и гимнастиците,пък понякога и каквото ми падне Laughing .И все пак доволна съм от българите.Не съм съгласна с kaetom,че българите вземали по десет медала и най-вече златни.Ние да не сме Богове,че да печелим по толкова много,нещо не се вързва scratch .От Румяна Нейкова съм страшно доволна cheers .Не бях очаквала да победи конкурентите си и ми подейства сякаш ми падна чук на главата affraid .В смиъл тя е много добра,но не съм очаквала да е най-добрата в света.Но все пак мисля,че тя заслужаваше златото,защото е тренирала осем години и то на ужасно място и все пак не е казала ни думичка.От Йордан Йовчев също съм доволна Very Happy .Все пак осмо място е доста добре.Осми в света-все пак е влязъл в десятката и въпреки,че от него се очакваше да вземе медал,пак се справи добре и не бива да го виним Evil or Very Mad .И относно Станка Златева-отново повтарям-в деня,в който тя се бореше с китайката,това и бе пета или шеста борба за деня и е нормално да не издържи психически,а не знам,може пък и физически Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
...kiss of the sun...
Зам.директорка,преподавателка по Вълшебство
...kiss of the sun...



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 8:55 pm

Gabriella Montez написа:
Не съм съгласна с kaetom,че българите вземали по десет медала и най-вече златни.Ние да не сме Богове,че да печелим по толкова много,нещо не се вързва scratch .

Еми щом не си съгласна недей!Но знай, че на тази олипиада сме доста зле.Все пак си спряхме отбора по щанги, въпреки, че не са с допинг.Оттам можеше да вземем поне 2 медала, тъй като нашите щангисти са едни от най-добрите.И в крайна сметка американците имат 79 медала и въпреки всичко не са богове нали?!Повече от половината са златни.При плуването Жоро Палазов се забавяше много на старта.Това е огромна грешка.От личен опит знам, че заради старта дори и да си по-добър може и да не направиш нищо.При положение, че тренира в САЩ (най-силните плувци) и като 28-годишен трябва да знае това.Не знам, за теб, но аз не съм особено доволна.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Преподавателка по Мъгълознание,ръководителка на дом Рейвънклоу
Джини Уизли



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 4:29 pm

Определено не.Това е най-лошото представяне на България от 1950 година.Имаме само 6 медала на право се изложихме.И волейбола там имахме толкова много очаквания и накрая какво Руснаците ни размазаха и неи останахме на 5 място
Върнете се в началото Go down
...kiss of the sun...
Зам.директорка,преподавателка по Вълшебство
...kiss of the sun...



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeВто Сеп 09, 2008 4:54 pm

Права си.Най-сетне някой да потвърди моето мнение.
Върнете се в началото Go down
Kras_i
Директор
Директор
Kras_i



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeВто Сеп 09, 2008 10:29 pm

kaetom написа:
Gabriella Montez написа:
Не съм съгласна с kaetom,че българите вземали по десет медала и най-вече златни.Ние да не сме Богове,че да печелим по толкова много,нещо не се вързва scratch .

Еми щом не си съгласна недей!Но знай, че на тази олипиада сме доста зле.Все пак си спряхме отбора по щанги, въпреки, че не са с допинг.Оттам можеше да вземем поне 2 медала, тъй като нашите щангисти са едни от най-добрите.И в крайна сметка американците имат 79 медала и въпреки всичко не са богове нали?!Повече от половината са златни.При плуването Жоро Палазов се забавяше много на старта.Това е огромна грешка.От личен опит знам, че заради старта дори и да си по-добър може и да не направиш нищо.При положение, че тренира в САЩ (най-силните плувци) и като 28-годишен трябва да знае това.Не знам, за теб, но аз не съм особено доволна.
Един въпрос-колко е Америка и колко е България?Живея в Америка и само в града ми живеят 5 милиона.А пък в цяла БГ живеят 8 милиона.Как очакваш те да земат 80 медала,като са токова малко спортистите?
Върнете се в началото Go down
...kiss of the sun...
Зам.директорка,преподавателка по Вълшебство
...kiss of the sun...



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Сеп 10, 2008 9:31 am

Нечистокръвната Принцеса написа:
kaetom написа:
Gabriella Montez написа:
Не съм съгласна с kaetom,че българите вземали по десет медала и най-вече златни.Ние да не сме Богове,че да печелим по толкова много,нещо не се вързва scratch .

Еми щом не си съгласна недей!Но знай, че на тази олипиада сме доста зле.Все пак си спряхме отбора по щанги, въпреки, че не са с допинг.Оттам можеше да вземем поне 2 медала, тъй като нашите щангисти са едни от най-добрите.И в крайна сметка американците имат 79 медала и въпреки всичко не са богове нали?!Повече от половината са златни.При плуването Жоро Палазов се забавяше много на старта.Това е огромна грешка.От личен опит знам, че заради старта дори и да си по-добър може и да не направиш нищо.При положение, че тренира в САЩ (най-силните плувци) и като 28-годишен трябва да знае това.Не знам, за теб, но аз не съм особено доволна.
Един въпрос-колко е Америка и колко е България?Живея в Америка и само в града ми живеят 5 милиона.А пък в цяла БГ живеят 8 милиона.Как очакваш те да земат 80 медала,като са токова малко спортистите?
Нямах това предвит.Изобщо не съм и помисляла да вземаме 80 медала.Казах, че попринцип вземаме поне 10 медала, от които най-вече златни.Направихме се на интересни като си спряхме отбора по щанги, а нашия е един от най-добрите в света.Там имахме много големи шансове за медали.Всичко се връзва.Колкото и да ни е малка държавата имаме много добри спортисти, достойни за медали и няма какво да си доволна след като наистина се изложихме.

ПП:Моля те вече не ми успорвай коментарите, защото това е мое мнение и колкото и да ми говориш аз пак няма да си го променя.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Преподавателка по Мъгълознание,ръководителка на дом Рейвънклоу
Джини Уизли



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeВто Сеп 23, 2008 10:19 am

kaetom написа:
Нечистокръвната Принцеса написа:
kaetom написа:
Gabriella Montez написа:
Не съм съгласна с kaetom,че българите вземали по десет медала и най-вече златни.Ние да не сме Богове,че да печелим по толкова много,нещо не се вързва scratch .

Еми щом не си съгласна недей!Но знай, че на тази олипиада сме доста зле.Все пак си спряхме отбора по щанги, въпреки, че не са с допинг.Оттам можеше да вземем поне 2 медала, тъй като нашите щангисти са едни от най-добрите.И в крайна сметка американците имат 79 медала и въпреки всичко не са богове нали?!Повече от половината са златни.При плуването Жоро Палазов се забавяше много на старта.Това е огромна грешка.От личен опит знам, че заради старта дори и да си по-добър може и да не направиш нищо.При положение, че тренира в САЩ (най-силните плувци) и като 28-годишен трябва да знае това.Не знам, за теб, но аз не съм особено доволна.
Един въпрос-колко е Америка и колко е България?Живея в Америка и само в града ми живеят 5 милиона.А пък в цяла БГ живеят 8 милиона.Как очакваш те да земат 80 медала,като са токова малко спортистите?
Нямах това предвит.Изобщо не съм и помисляла да вземаме 80 медала.Казах, че попринцип вземаме поне 10 медала, от които най-вече златни.Направихме се на интересни като си спряхме отбора по щанги, а нашия е един от най-добрите в света.Там имахме много големи шансове за медали.Всичко се връзва.Колкото и да ни е малка държавата имаме много добри спортисти, достойни за медали и няма какво да си доволна след като наистина се изложихме.

ПП:Моля те вече не ми успорвай коментарите, защото това е мое мнение и колкото и да ми говориш аз пак няма да си го променя.
Наистина kateom е права.Може да сме малка държава ама и спортистите ни тая година не са на ниво.Когато Нешка Робева беше треньор на ансаблите ни бяхме богове. Всички места в художествената гимнастика бяха на България.Звучеше българския химн и всички бяха щастливи.Но сега треньорите не полагат толкова много усилия и ние както се предполага се изложихме
Върнете се в началото Go down
Kras_i
Директор
Директор
Kras_i



Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 12:45 am

Джини Уизли написа:
kaetom написа:
Нечистокръвната Принцеса написа:
kaetom написа:
Gabriella Montez написа:
Не съм съгласна с kaetom,че българите вземали по десет медала и най-вече златни.Ние да не сме Богове,че да печелим по толкова много,нещо не се вързва scratch .

Еми щом не си съгласна недей!Но знай, че на тази олипиада сме доста зле.Все пак си спряхме отбора по щанги, въпреки, че не са с допинг.Оттам можеше да вземем поне 2 медала, тъй като нашите щангисти са едни от най-добрите.И в крайна сметка американците имат 79 медала и въпреки всичко не са богове нали?!Повече от половината са златни.При плуването Жоро Палазов се забавяше много на старта.Това е огромна грешка.От личен опит знам, че заради старта дори и да си по-добър може и да не направиш нищо.При положение, че тренира в САЩ (най-силните плувци) и като 28-годишен трябва да знае това.Не знам, за теб, но аз не съм особено доволна.
Един въпрос-колко е Америка и колко е България?Живея в Америка и само в града ми живеят 5 милиона.А пък в цяла БГ живеят 8 милиона.Как очакваш те да земат 80 медала,като са токова малко спортистите?
Нямах това предвит.Изобщо не съм и помисляла да вземаме 80 медала.Казах, че попринцип вземаме поне 10 медала, от които най-вече златни.Направихме се на интересни като си спряхме отбора по щанги, а нашия е един от най-добрите в света.Там имахме много големи шансове за медали.Всичко се връзва.Колкото и да ни е малка държавата имаме много добри спортисти, достойни за медали и няма какво да си доволна след като наистина се изложихме.

ПП:Моля те вече не ми успорвай коментарите, защото това е мое мнение и колкото и да ми говориш аз пак няма да си го променя.
Наистина kateom е права.Може да сме малка държава ама и спортистите ни тая година не са на ниво.Когато Нешка Робева беше треньор на ансаблите ни бяхме богове. Всички места в художествената гимнастика бяха на България.Звучеше българския химн и всички бяха щастливи.Но сега треньорите не полагат толкова много усилия и ние както се предполага се изложихме

hyh,na tova nqma kak da kaja ne,za syjalenie Neutral v kriza sme i horata ve4e ne polagat tolkvoa usiliq,prosto iskat pari,za da mogat da jiveqt Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?   Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Доволни ли сте от представянето на българите в олимпиадата?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хоуортс :: Друго :: Спорт-
Идете на: