Училище за магия и вълшебство Хоуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хоуортс

Магии и заклинания,дуели и уроци,вълшебство и забавления...
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Осмият...
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 9:49 pm by Kras_i

» Sixth Lesson
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 9:40 pm by Kras_i

» Seventh Lesson
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:04 pm by Kras_i

» Fifth Lesson :p
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:02 pm by Kras_i

» Загадките на Четирите предмета
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeПет Окт 16, 2009 11:03 pm by Kras_i

» Oцени профила на прадишния от 1 до 10
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:31 am by Kras_i

» Белатрикс Даркскай
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:21 am by Kras_i

» Записване за учител.
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 10:07 pm by Kras_i

» Ул.Елдорадо камино №1 сем.Слегар.
Белатрикс Даркскай Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 3:11 pm by draco the killer

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Форумът Набира Потребители!Помогнете!
Affiliates
Запиши се оттука!!!:Д

 

 Белатрикс Даркскай

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Белатрикс Даркскай

Белатрикс Даркскай



Белатрикс Даркскай Empty
ПисанеЗаглавие: Белатрикс Даркскай   Белатрикс Даркскай Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 9:51 pm

Име: Белатрикс Даркскай
Години: 11
кръв: чистокръвна
описание: имам вълниста руса коса, сиви бадемови очи, висока съм някъде 170 см, тежа около 35 кг
минало: Когато бях на 11 бях излязла от вкъщи и бях отишла на плажа. Когато се върнах в къщата ме чакаше ужасяваща гледка. Родителите ми полу- мъртви на пода. Сестра ми и брат ми ги нямаше. Сълзи се стичаха по лицето ми и клекнах до татко. Той ми каза:
- Дете мое, вземи брат си и сестра си и живейте заедно без да се карате... След тези думи издъхна в ръцете ми. Очите ми се напълниха отново със сълзи. Плаках цели два часа, когато брат ми и сестра ми влязоха в стаята. Те се смееха, но мигом млъкнах щом видяха ужасяващата гледка. Приближих се към тях и им разказах всичко. Техните очи също се напълниха със сълзи и така прекарахме цялата нощ. Оттогава тримата живеем в имението си на Хаваите и гледаме да спазваме последните думи на баща си...
Домашен любимец: Един древен Феникс на име Алунаре. Снимка:
Белатрикс Даркскай 39252379
Талисман: Старинна дървена гривна на която са гравирани моите инициали и тези на семейството ми.
зоомаг: Гепард(това няма да стане скоро но няма значение)
покровител: Гепард
характер\друго: а съм строга, справедливаи студена, но същевременно съм мила с близките си.
Снимка:
Белатрикс Даркскай 01kozmetika
Върнете се в началото Go down
Kras_i
Директор
Директор
Kras_i



Белатрикс Даркскай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Белатрикс Даркскай   Белатрикс Даркскай Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:21 am

Белатрикс Даркскай написа:
Име: Белатрикс Даркскай
Години: 11
кръв: чистокръвна
описание: имам вълниста руса коса, сиви бадемови очи, висока съм някъде 170 см, тежа около 35 кг
минало: Когато бях на 11 бях излязла от вкъщи и бях отишла на плажа. Когато се върнах в къщата ме чакаше ужасяваща гледка. Родителите ми полу- мъртви на пода. Сестра ми и брат ми ги нямаше. Сълзи се стичаха по лицето ми и клекнах до татко. Той ми каза:
- Дете мое, вземи брат си и сестра си и живейте заедно без да се карате... След тези думи издъхна в ръцете ми. Очите ми се напълниха отново със сълзи. Плаках цели два часа, когато брат ми и сестра ми влязоха в стаята. Те се смееха, но мигом млъкнах щом видяха ужасяващата гледка. Приближих се към тях и им разказах всичко. Техните очи също се напълниха със сълзи и така прекарахме цялата нощ. Оттогава тримата живеем в имението си на Хаваите и гледаме да спазваме последните думи на баща си...
Домашен любимец: Един древен Феникс на име Алунаре. Снимка:
Белатрикс Даркскай 39252379
Талисман: Старинна дървена гривна на която са гравирани моите инициали и тези на семейството ми.
зоомаг: Гепард(това няма да стане скоро но няма значение)
покровител: Гепард
характер\друго: а съм строга, справедливаи студена, но същевременно съм мила с близките си.
Снимка:
Белатрикс Даркскай 01kozmetika

ne e edin ot nai=dobrite geroi,no si prieta
Върнете се в началото Go down
 
Белатрикс Даркскай
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хоуортс :: Добре дошли :: Направи си герой-
Идете на: