Училище за магия и вълшебство Хоуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хоуортс

Магии и заклинания,дуели и уроци,вълшебство и забавления...
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Осмият...
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 9:49 pm by Kras_i

» Sixth Lesson
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 9:40 pm by Kras_i

» Seventh Lesson
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:04 pm by Kras_i

» Fifth Lesson :p
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:02 pm by Kras_i

» Загадките на Четирите предмета
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeПет Окт 16, 2009 11:03 pm by Kras_i

» Oцени профила на прадишния от 1 до 10
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:31 am by Kras_i

» Белатрикс Даркскай
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:21 am by Kras_i

» Записване за учител.
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 10:07 pm by Kras_i

» Ул.Елдорадо камино №1 сем.Слегар.
Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 3:11 pm by draco the killer

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Форумът Набира Потребители!Помогнете!
Affiliates
Запиши се оттука!!!:Д

 

 Трета Сбира-Нещо малко

Go down 
АвторСъобщение
Kras_i
Директор
Директор
Kras_i



Трета Сбира-Нещо малко Empty
ПисанеЗаглавие: Трета Сбира-Нещо малко   Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeПон Май 18, 2009 11:42 pm

Ми мисля,че то вече му е времето-всеки,който би исал да пусне някакво мало разазче-може и само момент да е.Ние,останалите от клуба ще коментираме.Само едно мненийце за да покажете чде още сте верен член на клуба Wink
Върнете се в началото Go down
Kras_i
Директор
Директор
Kras_i



Трета Сбира-Нещо малко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трета Сбира-Нещо малко   Трета Сбира-Нещо малко Icon_minitimeСря Юли 01, 2009 11:12 am

Айдее-ето ме и меннн!!!

Тя вървеше.Вятърът вееше косите и и знамето-звездите по него блестяха ярко на лунната светлина.Задаваше се буря.
Първата светкавица удари.Ана се скри под едно дърво и загледа уплашено небето-то притъмняваше-тя нямаше къде да отиде.
Небето изведнъж светна от втората светкавица-чу се и гръм,два пъти п-сиен от боикновено,тъй като се бе слял с шумът от предната светкавица.
И тогава тя го видя.
Ана никога не бе виждала нещо толкова голямо и толкова опасно изгеждащо.Знаеше,знаеше,че той ще я убие.Защото на света за нея нямаше нещо по опасно от това...
Айк.
Не и и бяха достатъчни тези мъки,които се бяха настанили в сърцет и след болестта,която бе убила родителите и и след убийството на малкото братче.Ами близнаците?Те бяха отвлечени...вече нямаше а какво да живее...всичко,за което тя живееше,вече гниеше вземята или и бе отнето по най-жесткият начин...
Дори и да искаше,Ана нямаше как да се спаси.Тя излезепред Айк и изкрещя,макар гасът и да бе прекалео слаб от кашлицата:
-Тук съм!Ела и ме убий,вече нямам за какво да живея!
Айк се прибижаваше,подпомогнат от силния вятър,който почти откъсваше краката на Ана от пода.
Айк бе много по-голям от обикновените му събратя.Той бе висок цели...никой не знаеше точно.Айк бе толкова тъмен и дебел,е побираше повеев от половината поляна в Тексас.
-Хайде де,бавен си!-изкрещя Ана,треперейки от страх.
Но Айк никак не бе бавен-придвижваше се със 150 километра в час.
Той бе толква блико до момиченцето...
Ураганът ремина презз поляната,вземайки Ана със себе си,оставяйки празната поляна с обрулените дървета,някои от които бяха понесени с въхрушката на Айк...


Ейй,как ми дойде музата.Не е нужно момента/разказчето е толкова дъго,колкото моето,достатъчни са 5-6 реда(само да не са копнати,а ваши!!!).Айк е най-новият ураган на Америка и специано на Тексас,Луизияна и останаите Американски Щати,близо до Атантиеския океан.Бях голяма късметийка-точно когато ураган удари се случи така,че не бях в БГ-бях си вкъши в Тексас!Беше гоям ужас,ама незнайни зщао аз бях развънувана и се увствах така,сякаш исках да изляза и да видя самят ураган.Ама не ми позволиха естествено.
Върнете се в началото Go down
 
Трета Сбира-Нещо малко
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хоуортс :: Клубове :: Литературен клуб-
Идете на: